Олицька громада

Робоча нарада

Дата: 21.01.2022 15:49
Кількість переглядів: 409

21 січня 2022 року селищний голова Олександр Прендецький провів робочу нараду із начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Юлією Марчук, директором КЗ Центр культури та туризму Олицької селищної ради Галиною Слатініною, начальником відділу загальної, організаційної, кадрової роботи, документообігу Валентином Павловським по питанню туристичної привабливості громади та проведенні культурних заходів в громаді.

Розпочав нараду селищний голова, котрий озвучив ряд організаційних моментів та господарських питань, що стосуються покращення якості роботи закладів культури. Обговорено етапи підготовки до фестивалю Олицька ПЕРЕБЕРІЯ 2022.

Спільними зусиллями була спланована подальша культурно-мистецька діяльність на поточний рік та визначені пріоритетні напрямки.Також акцентовано увагу на потребі висвітлення своєї діяльності у соціальних мережах.  Наголошено на потребі ретельного пошуку елементів нематеріальної культурної спадщини у селах громади.